עזרה

מה זה פאנסאב?

כבר ענו על השאלה הזו מצויין לפנינו: ראו ערך פאנסאב

מה זה ביטורנט?

כבר ענו על השאלה הזו מצויין לפנינו: ראו ערך ביטורנט

מה זה טראקר?

טראקר הוא שרת שמרכז מידע על טורנטים, ועל המשתמשים המחוברים לכל טורנט וטורנט. הטראקר הוא זה שבעזרתו קליינט הביטורנט שלכם (תוכנת הביטורנט, כגון BitComet/µTorrent) יודע לתקשר עם המשתמשים האחרים (ובניהם השרת שלנו) ולהוריד מהם את הפרק המבוקש.

איך מורידים את ההוצאות שבאתר?

רק באמצעות תוכנת הביטורנט, פרטים נוספים תוכלו למצוא במדריך הביטורנט.

למה אין הורדות ישירות?

אנחנו מנסים לקדם שיתופיות והדדיות בקהילה, והדרך לעשות זאת היא באמצעות ביטורנט - תוכנה לשיתוף קבצים המחייבת את המוריד גם להעלות.
הורדות ישירות מעודדות אנוכיות וניכור בקרב הקהילה - אנחנו לא.

יש פרקים מסויימים שאני מפעיל ולא רואה כתוביות, מדוע?

בחלק מההוצאות שלנו הכתוביות אינן מוטמעות בוידאו, אלא נמצאות בנפרד בתוך קובץ ה-MKV. על מנת לצפות בכתוביות, עליכם להצטייד בנגן שיודע לפענח כתוביות אשר שמורות בפורמט הזה. כמו תמיד, אנו ממליצים להצטייד בחבילה CCCP, שמכילה 2 נגנים שמסוגלים להציג כתוביות שאינן מוטמעות, אותה ניתן להוריד מהקישור הבא: www.cccp-project.net

לאחר הורדת הפרקים אני רואה מסך שחור/לא שומע כלום, מה עליי לעשות?

לחלק מההוצאות יש 2 גרסאות, כשאחת היא רזולוציה נמוכה והשניה היא רזולוציה גבוהה. על מנת לנגן את גרסת הרזולוציה הגבוהה דרוש מחשב חזק וידע בנושא ניגון וידאו, ועל כן אנו לא תומכים בבעיות שצצות עם הגרסה הזו.

למה לחלק מההוצאות יש שתי גרסאות שונות?

בעקבות התפתחות הטכנולוגיה בתחום ניגון הוידאו, הרבה סדרות משודרות ברזולוציה גבוהה (הבחנה גבוהה, או High Definition). ישנם מחשבים ביתיים שלא מסוגלים להתמודד עם דרישות המערכת לניגון הקבצים המתקדמים ולכן אנו מציעים חלופה בדוגמת קבצים בעלי רזולוציה נמוכה, מהדור הישן.

למה אתם לא נותנים תמיכה לגרסאות הHD?

כי אין במה לתמוך - אם התקנתם את חבילת הקודקים המומלצת, CCCP, ואתם משתמשים בנגן Media Player Classic, לא אמורות להיות לכם בעיות. אם עדיין יש לכם בעיות - המחשב שלכם חלש מדי ואין לנו איך לעזור לכם מלבד להמליץ על מחשב חדש.

מה זה קודקים?

קודקים הם קבצי מידע שמלמדים את נגני הוידאו במחשב כיצד לקרוא פורמטים מסוגים שונים.

תודה רבה לקבוצת KaT על העזרה בכתיבת עמוד זה.